Zo zákulisia

Domino efekt

Príbeh je spomienkou na vlaňajšie pracovné nasadenie všetkých zamestnancov pri rekonštrukcii kúrenia a ďalších prácach v hlavnej budove. Zažívali sme rôzne zaujímavé situácie s majstrami. Jeden z tých šikovnejších sa chcel pri maľovaní oprieť o regál – a veru, zle to dopadlo. Zažili sme domino efekt. Podľa jednej z definícií domino efektu je, že spôsobuje, že aj malá lokálna zmena môže mať globálne následky. Knihy sme vtedy  museli uložiť do náhradných regálov a toto leto opäť ponapíname svaly a celý fond z regálov musíme preložiť inam, aby sme tu umiestnili nové regály, na ktoré sme získali dotáciu z FPÚ.

Príčina a následky.

Alebo by sme tu mohli urobiť bar pre knihovníčky, ktoré obsluhujú mladí kolegovia?

Pridané 07.06.2017

V našej knižnici prebieha dotazníkový prieskum spokojnosti používateľov. Zapojíte sa?