Zo zákulisia

Úspešní knihovníci.

Úspechy vždy potešia a posúvajú vpred, a preto si veľmi ceníme ocenenia, ktoré knižnica v tomto roku získala. Nepreberáme síce veľké ceny v národnom divadle ani v iných reprezentačných sálach z rúk popredných predstaviteľov nášho štátu, ale sme presvedčení, že naši čitatelia, či malí alebo veľkí, si našu prácu vážia a oceňujú.

Z iniciatívy slovenských knižníc a najmä Knižnice P. O. Hviezdoslava v Prešove vznikla jedna zaujímavá aktivita, ktorá prináša detským knihovníkom nové nápady a inšpirácie. Je to Súťažná prehliadka knižničných podujatí pre deti a mládež. Okrem toho je aj súťažou, čo je určite pridaná hodnota.

Naša kolegyňa Mgr. Veronika Chorvatovičová si z tejto súťaže v predchádzajúcich ročníkoch priniesla už viaceré ocenenia. V tomto 8. ročníku sa súťažilo na tému: Každý z nás môže byť hrdina. Spolu s PhDr. Júliusom Bartekom sa zúčastnili prehliadky s programom Žijú medzi nami. Ich snaha bola odmenená veľkým úspechom. Z Prešova si v septembri priniesli Hlavnú cenu. Blahoželáme!

Pridané 11.10.2017

Vaša spokojnosť s naším knižničným fondom je: