Noviny a časopisy vo fonde Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave

Pre prvotnú informovanosť o novinách a časopisoch vo fonde Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave je sprístupnený ich abecedný zoznam s lokáciou a uchovávanými rokmi.

Informácie o novinách a časopisoch sa spracovávajú do systému a sprístupňujú sa prostredníctvom on-line katalógu. Spracované sú v ňom všetky v tomto roku dochádzajúce periodiká a postupne sa dopĺňa aj archivovaný fond.

Ak potrebujete informáciu o určitom titule a ročníku zo zoznamu, vyhľadáte si ju v on-line katalógu. V prípade, že  informáciu o titule zo zoznamu v katalógu nenájdete znamená, že ešte nie je v systéme spracovaný, ale dostupný je. V zozname nájdete pri titule lokáciu umiestnenia - oddelenia, na ktoré sa môžete s vašou požiadavkou obrátiť.

V knižnici do 30. 9. 2018 prebieha dotazníkový prieskum spokojnosti. Využili ste možnosť sa doň zapojiť?