Koncert žiakov ZUŠ Mikuláša Schneidera Trnavského

Žiaci ZUŠ Mikuláša Schneidera Trnavského s pedagogičkami Máriou Smažákovou a Annou Smieškovou chceli potešiť a spríjemniť ľuďom s mentálnym postihnutím piatkové dopoludnie 24. júna koncertom, ktorý sa konal v hudobnom oddelení Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave. Žiaci hrali jednotlivo na klavíri a gitare, ale aj ako gitarové duo, trio a kvarteto.

Nakoľko je Dom hudby bezbariérový, aj vozičkári mali príležitosť zažiť hudobný zážitok. Zaznela aj klavírna skladba s názvom Lístok do pamätníka, ktorú zložil M. Schneider Trnavský. Prítomní zo stacionárov Naše stacko, Náš dom a Comitas nadšene tlieskali a ich úsmev na tvári bol dôkazom toho, že sa im koncert veľmi páčil. Ďakujeme za umelecký zážitok!