Prázdninový superklub - ukončenie

25.08.2021

Prázdninový superklub, ktorý tento rok mal už svoje 29. pokračovanie, napísal dnes v knižničnej záhrade na toto leto svoju poslednú časť. Aj tento ročník sa niesol v znamení pestrého programu, ktorý si pre deti pripravili pracovníci oddelenia detskej literatúry. Počas dvoch letných mesiacov sa každú stredu uskutočnili besedy s hosťami, divadielka, tvorivé dielne, návšteva futbalového štadióna, rôzne hry a súťaže. Výborná nálada a takmer vždy slnečné počasie, takýto bol Prázdninový superklub 2021. Záverečné stretnutie v záhrade sa najskôr nieslo v súťažnom duchu vďaka vedomostnému kvízu. Potom medzi nás zavítal riaditeľ Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave Pavol Tomašovič, ktorý sa prihovoril k deťom a následne odmeňoval vecnými cenami najaktívnejších účastníkov. No a úplný záver bol sladký – všetkých prítomných čakala vynikajúca tortička, ktorej krájania sa slávnostne zhostil opäť pán riaditeľ. Nebojte sa, ušlo sa všetkým! Ďakujeme a tešíme sa na spoločné stretnutia o rok.