Ako na tablet a mobilný telefón - jesenný kurz

Seniori

cyklus kurzov pre seniorov

• bezplatný vzdelávací kurz na ovládanie digitálnych technológií
  • kurz je určený pre seniorov, ktorí majú záujem poznávať nové technológie a služby
  • účastníci si prinesú vlastné mobilné zariadenia (tablety, smartfóny, mobily)

26. september 2022 o 10.00 hod. v študovni

Kurz pre seniorov s cieľom získavania nových zručností je súčasťou projektu Spolu to zvládneme podporeného Nadačným fondom Telekom pri Nadácii Pontis rámci výzvy Zrelí pre dobu digitálnu.

Plánovaných je 5 stretnutí.

Účastníci sa naučia, ako pracovať s vybranými aplikáciami mobilných zariadení.

Cieľom je mimo iného pomocou získaných digitálnych zručností zvyšovať možnosť medzigeneračného spojenia a znižovať pocit osamotenia starších ľudí.

Kurz je určený pre seniorov, ktorí majú záujem poznávať nové technológie a služby. Účastníci si prinesú vlastné mobilné zariadenia (tablety, smartfóny, mobily).

Počet účastníkov je obmedzený.

Prihlásiť sa môžete osobne v knižnici alebo telefonicky na čísle 033/5511782, alebo mailom na adrese bio@kniznicatrnava.sk