Vážení návštevníci,

pre skvalitnenie a dostupnosť informácií o zvukových knihách našim znevýhodneným používateľom ponúkame zoznam putovných súborov, ktoré sú momentálne k dispozícii v oddelení pre nevidiacich Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave.

Po kliknutí na číslo súboru sa zobrazí zoznam titulov zvukových kníh v aktuálnom súbore s krátkou anotáciou.

Na stránke je možné aj vyhľadávať (pod hlavným Menu vpravo) podľa akéhokoľvek kritéria (názov, autor, žáner, jazyk).

Projekt je spoločným nápadom našej trnavskej knižnice a Slovenskej knižnice pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči, ktorá je jeho riešiteľom. Na projekte sa stále pracuje. Ešte je čo zlepšovať. Veríme však, že už teraz poskytne všetkým znevýhodneným záujemcom informáciu o ponuke zvukových kníh.

Posuň sa nižšie!