BOLI SME NA VALNOM ZHROMAŽDENÍ Spolku slovenských knihovníkov a knižníc

V utorok 8. novembra 2022 sa uskutočnilo v kongresovom centre Technickej univerzity vo Zvolene Valné zhromaždenie Spolku slovenských knihovníkov a knižníc. Zúčastnili sa ho knihovníci z celého Slovenska a my sme boli pri tom. Valné zhromaždenie spolku si zvolilo nový výbor, ktorý bude v rokoch 2023 - 2026 obhajovať naše záujmy. Za Trnavský samosprávny kraj boli do výboru zvolené: Mgr. Miriam Danková z Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave a Ing. Silvia Sameková zo Záhorskej knižnice v Senici. Do kontrolnej a revíznej komisie bola zvolená Mgr. Lívia Koleková z Galantskej knižnice v Galante. Spolok zároveň ocenil aj našu bývalú kolegyňu Benjamínu Jakubáčovú a súčasnú riaditeľku Galantskej knižnice Mgr. Líviu Kolekovú za rozvoj slovenského knihovníctva a prácu pre spolok. Gratulujeme!