Denný letný tábor

Milé deti, milí rodičia!

Knižnica otvára svoju letnú náruč a ponúka pre detských čitateľov denný letný tábor.

Kedy? 2. 8. - 6. 8. 2021

Kto? registrovaní čitatelia vo veku 7 - 12 rokov

Kde? Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Prvý augustový týždeň bude patriť naša pozornosť všetkým knihomoľom. Tento rok je denný tábor zameraný na (čo iné ako na) knihu. Prvý augustový týždeň bude patriť naša pozornosť všetkým knihomoľom. Deti sa dozvedia, ako putuje kniha po knižnici, s výtvarníčkou Simonou Čechovou si ju môžu aj nakresliť a so spisovateľom Michalom Hvoreckým podebatujú trebárs aj o Dunaji - magickej rieke. Ilustrátor Filip Horník ukáže deťom, ako sa kreslia dinosaury a pripravená je aj návšteva Bibiany a rozprávanie Danuši Dragulovej-Faktorovej o ceste rukopisu od autora až po vytlačenie v tlačiarni. A naozajstnú (tlačiareň) deti aj navštívia.

Informácie: 033/5511782, detske@kniznicatrnava.sk

Prihláška: osobne v oddelení pre deti, počet miest obmedzený

Cena: 70 € (desiata, obed, pitný režim, vstupné)