Kindlotéka Amazon už zrealizovaná!

Oznamy

Z iniciatívy Trnavského samosprávneho kraja sa v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave zrealizoval projekt firmy Amazon Fulfillment Slovakia, spol. s r.o., výsledkom ktorého je zriadenie novej multifunkčnej študovne spojenej s Kindlotékou.

Medzinárodná firma Amazon Fulfillment Slovakia, spol. s r.o. v rámci svojej podpory čítania a moderného vzdelávania s osobitným dôrazom na tematiku kódovania, STEM a robotiky, poskytla Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave interiérové a technické vybavenie (tablety a čítačky kníh) študovne určenej primárne pre deti a mládež, ale aj pre dospelých návštevníkov. Knižnica bude ponúkať workshopy v oblasti STEM, technológie a popularizácie čítania.

Dohodu o spolupráci medzi fi. Amazon Fulfillment Slovakia, spol. s r.o. a Knižnicou Juraja Fándlyho v Trnave podpísali generálny manager Amazonu Radek Stegbauer a riaditeľ knižnice Pavol Tomašovič.

Slávnostné otvorenie novej študovne plánujeme uskutočniť po zrušení prísnych protiepidemických opatrení.