Melódia zo srdca

Názov klavírneho koncertu, ktorý sa uskutočnil 17. augusta 2021 v hudobnom oddelení knižnice bol zvolený naozaj dobre. Hudba prýštila zo srdca a chytala za srdce. Koncert malého nevidiaceho deväťročného Viktorka Radošovského z Bučian bol hudobným a emotívnym zážitkom. Mladučký talentovaný klavirista predviedol publiku z denného stacionára Náš dom a členom o. z. Naše stacko repertoár klasických klavírnych skladieb a výber z filmovej hudby. Nádherné tóny vyludzované chlapčekom, ktorý určite najmä vďaka svojej mamičke smelo a elegantne bojuje s nepriazňou svojho osudu a dosahuje úspechy, aké nemajú ani nehendikepované deti, je pozoruhodný. Ďakujeme za krásne chvíle strávené pri hudbe a pri ľuďoch, ktorí dokážu svojím odhodlaním inšpirovať nás ostatných. A želáme veľa ďalších úspechov!