O nevychovanej Zuze

29. máj 2023 bol v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave slávnostný. Otvárali sme totiž novú záhradnú čitáreň. V rámci programu na tento deň usporiadalo oddelenie pre deti dopoludnia svoju prvú akciu v nových priestoroch záhradnej čitárne. Zavítalo medzi nás divadlo ZuNeVa. Ako hostka vystúpila herečka divadla Zuzana Vavrová, ktorá zahrala detičkám predstavenie O nevychovanej Zuze. V tomto interaktívnom divadielku si deti zopakujú základy slušného správania aj tým, že to naučia Zuzku. Predstavenie, ktoré malo nielen výchovný charakter, ale bolo aj plné humoru a spevu, sa skončilo dlhým potleskom a spoločným fotografovaním detí, herečky a Zuzy, z ktorej sa stala našťastie poslušná Zuzka.