Piknik v záhrade - Liečivé rozprávky

Prázdninový superklub sa dnes dopoludnia z dôvodu nepriaznivého počasia presunul z priestorov záhrady do záhradnej čitárne, ale ani to neodradilo skupinu detí v sprievode svojich rodičov zúčastniť sa. Hostka, sympatická spisovateľka Monika Juranová, prišla deťom prečítať príbehy zo svojej knižky Liečivé rozprávky: nielen na dobrú noc. Kniha obsahuje netypické rozprávky, v ktorých sa skrývajú dôležité posolstvá pre rodičov a zároveň sú krásnym počúvaním pre dieťa. V rôznych životných situáciách sa v nich nachádzajú aj zvieratká, ktorých masky si dokonca deti počas počúvania nasadili na tváre a cítili sa tak, akoby boli priamo súčasťou deja. Veríme, že sa počasie umúdri a vo štvrtok 27. júla o 10 hod. sa stretneme už v knižničnej záhrade, na piknik príde spisovateľka Diana Mašlejová.