Pohladenie II. Archetypy ženy

25.01.2018
Seniori

V stredu 25. januára sa v čitárni knižnice zišli seniori na podujatí uskutočnenom v rámci projektu pre seniorov Aktivita ako dominantný spôsob starnutia. Zo svojej tvorby čítala poetka Gabriel Spustová-Izakovičová. Verše plné duchovna sa stali zdrojom na sebareflexiu. Účastníci najprv slovami vyjadrili pocity, ktoré v nich básne vyvolali. Následne mali možnosť vyjadriť svoju myšlienku, svoje motto, na papier slovami alebo symbolmi. V niektorých básne vyvolali skôr smútok. Iní sa s básňami stotožnili a našli podobenstvo vo svojom živote.

Podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.