Prázdninový superklub 2020: tretie stretnutie

15.07.2020

Prázdninový superklub 2020 - 28. ročník

Havkáči, ktorým sa v útulku nepáči..., ale tiež chcú mať svoj domov

15. júla 2020 sa do knižničnej záhrady zhromaždilo vyše stotridsať účastníkov, ktorí sa chceli dozvedieť viac o práci v trnavskom útulku, zoznámiť sa s fenkou Milou, ktorá momentálne hľadá svoj domov. Úžasne zanietený pracovník Igor Horváth nám porozprával, koľko psíkov už prešlo týmto útulkom, koľkým našli domov tu na Slovensku a koľkým v zahraničí. Poinformoval nás o tom, kedy a za akých podmienok môžeme prísť do útulku, ako by mohli pomôcť dospelí rodičia a starí rodičia. Mila bola naozaj milá a deti sa s ňou skamarátili, ba dokonca sa s nimi aj fotografovala.

Srdečne vás pozývame 22. júla o 10.00 hod na podujatie v rámci cyklu Maličkí a mamičky. Divadlo pod balkónom uvedie divadelné predstavenie HAVKO A MŇAUKA!