Prázdninový superklub 2023 - Kompost story

Obnovená záhrada Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave otvorila dnes 4. júla dopoludnia svoje brány deťom. Začal sa totiž v poradí 31. ročník Prázdninového superklubu, pravidelných letných stretnutí detí a pozvaných hostí. Tento rok si oddelenie pre deti pozvalo na slávnostné otvorenie dvoch sympatických hercov z NevaDivadla. Ich divadelné predstavenie KOMPOST STORY veselým štýlom prezentovalo deťom príbeh o prijatí, tímovej práci a kompostovaní. Početná účasť chlapcov aj dievčat sa naozaj zabavila a niečo užitočné sa aj dozvedela. Medzi divákmi sa dokonca ocitol aj štvornohý kamarát. Zo zúčastnených boli na záver predstavenia vyžrebovaní hercami 3 šťastlivci, ktorí boli odmenení pripravenými cenami. Úvod Prázdninového superklubu sa teda skutočne vydaril a my sa na vás tešíme už o dva dni, keď vo štvrtok 6.7. od 10:00 budeme hravo programovať robot Photon.