Prázdninový superklub 2023 - Piknik v záhrade s Miriam Petráňovou

Na piate piknikové stretnutie v záhrade prijala pozvanie hostka spisovateľka, režisérka a fotografka Miriam Petráňová. Deti a ich rodičov zaujala svojou knihou " Listy mame" a možnosťou nazrieť do tajov jej tvorby a krásnych ilustrácií. Kniha cez bežné príbehy zo života ukazuje, ako pozerať na zemeguľu zblízka i zďaleka. Ak sa prizrieme bližšie a trochu spomalíme, zistíme, aký je svet okolo nás a akí sú ľudia krehkí a zraniteľní. Čítaním sme sa dostali aj k príbehu s názvom Jeden človek. Je o moruši, ktorú zasadili vnuk so starým otcom. A my sme pod takouto morušou dnes piknikovali a aj sme si na jej plodoch pochutnali. Pokračujeme už tento štvrtok v záhradnej čitárni 20. júla o 10.00 hod. s programom ROBOT PHOTON V AKCII.