Prázdninový superklub 2023 - Z každého rožka troška 1

Hostka Veronika Sekerová zavítala do knižničnej záhrady na tretie stretnutie Prázdninového superklubu v tomto roku. Jej EKO tvorivá dielnička Z každého rožka troška, ktorú si v spolupráci s oddelením pre deti pripravila, pritiahla 11. júla dopoludnia niekoľko desiatok detí, ktorých doprevádzali aj rodičia. Formou upcyklácie, čo znamená premenu odpadového materiálu na nové materiály, si vyrobili chlapci a dievčatá záložky do kníh. Nožničky, lep, dobrá nálada, príjemné počasie a na záver krásne diela, ktoré si deti vytvorili a odniesli domov na pamiatku, takto vyzeralo tvorenie superklubákov. Trojica vyžrebovaných bola ako sa už stalo zvykom odmenená cenami z našej knižnice a ďalší Prázdninový superklub sme s úsmevom na tvárach ukončili.