Prečítané leto - O knihách

27.08.2020

Prečítané leto - O knihách

27. augusta 2020 sme sa v knižničnej záhrade stretli po deviatykrát a zároveň poslednýkrát v tomto roku. V úvode sme si pospomínali na tohtoročné témy Prečítaného leta, na vzácnych hostí – lesného pedagóga Michala Slávika, včelára Martina Michalíka a tiež na spisovateľku Svetlanu Majchrákovú. Okrem čítania sme sa zabavili športovými, bavlnenými aj ovocnými hádankami z diela Danuše Dragulovej - Faktorovej. Záverečné stretnutie nám prinieslo pozitívne ohlasy z radov detských aj dospelých účastníkov, ktorí nám prezradili, že im budú chýbať naše pravidelné stretnutia. Do svojich prázdninových denníkov Prečítaného leta si kamaráti zozbierali podpisy našich letných hostí, ktorých bolo veru neúrekom, ale tiež svojich nových kamarátov z knižnice. Už teraz sa deti tešia na spoločne strávené chvíle a najbližšie podujatie, ktoré pripravujeme.