Premiéra Kreativ klubu

Tvorivé dielne majú v programovej ponuke našej knižnice svoje stabilné miesto. Doteraz však boli orientované len pre deti a mládež. Od 9. decembra začala Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave ponúkať možnosť tvorivého stretávania sa aj pre svojich dospelých návštevníkov a návštevníčky. Prvé stretnutie tvorivej dielne pre dospelých, ktorú viedla lektorka Dagmar Baranovits, bolo v tomto predvianočnom čase venované tvorbe vianočných sviečok. A dopadlo nad očakávanie. Veľký záujem zo strany záujemkýň, príjemná atmosféra a tvorivé prostredie vytvorené fundovanou lektorkou, to sú charakteristiky podujatia, ktoré, ako pevne veríme, bude mať ďalšie pokračovania. A výsledky práce - voňavé sviečky - skrášlia vianočné príbytky účastníčok kurzu. Super! A keďže naša pani lektorka tvorí aj šperky, doplnky a dekorácie do interiéru, o témy našich nasledujúcich stretnutí nebude núdza. Už sa tešíme.

Text: PhDr. Ľ. Malá