Určite je to tak

29. novembra 2018 o 17.00 hod. sa čitáreň v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave opäť zaplnila priaznivcami humoru, ktorí prišli podporiť trnavskú autorku Evu Jarábkovú a privítať jej najnovšiu knihu epigramov, ktorá vyšla pod názvom Možno je to tak. Vďaka autorke a jej knihe sa opäť potvrdilo to, čo hovorí v jednom zo svojich epigramoch. „Bez smiechu by svet síce bol, ale iný, ako keď je nočná lampa bez elektriny.“ Príjemné podujatie doplnila svojimi pesničkami trnavská hudobníčka Jana Andevská. A milú úlohu - vypraviť knihu na cestu k čitateľom - tentokrát dostali autorkina priateľka Benjamína Jakubáčová a spisovateľ Laco Hanniker. Podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.