Veľká októbrová ... iba tak revolučne

ba tak revolučne bol nielen podnázov ďalšieho stretnutia členov Fóra Há, ktoré sa uskutočnilo 17. októbra 2019 v čitárni Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave. Pojem revolúcia sme počuli z ich ukážok v súvislosti s našimi dejinami, či osobnými zážitkami a autori nám ich podali z rôznych uhlov pohľadu. Zo svojej tvorby čítali Ruženka Šípková, Eva Jarábková, ktorá vystúpila aj v úlohe komentátorky večera, Peter Roháč, ktorý okrem svojho príspevku čítal aj ukážku Janky Blaškovej, Benjamín Škreko, tradične i v úlohe fotografa a riaditeľ Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave Pavol Tomašovič, ktorý takisto ponúkol netradičný pohľad na príčiny revolúcie v našich dejinách. Skvelá bola aj hudba v podaní pánov hudobného zoskupenia Standard & Komrades, s ktorými si spievalo celé obecenstvo.