Vianočný koncert žiakov ZUŠ

Žiaci zo Základnej umeleckej školy v Trnave prišli v adventom čase potešiť svojím vystúpením do hudobného oddelenia Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave mentálne postihnutých ľudí. Žiakom Spojenej školy na Lomonosovovej ulici v Trnave a klientom Denného stacionára na Kalinčiakovej ulici v Trnave hralo gitarové kvinteto, najmenší žiaci spievali vianočné koledy, zaznel valčík prostredníctvom šesťručnej klavírnej hry a gitarové trio. Koncert ukončilo gitarové septeto Les Etoiles s piesňami „God rest Merry“ a pieseň z filmu „Sám doma“. Žiaci prejavovali radosť svojím spevom a najviac ich zaujal saxofón, na ktorom hrala Dorota Dobošová. Prítomným sa koncert veľmi páčil a prisľúbili, že prídu aj na budúci rok.